To travel or not to travel, that’s the question!
Misschien hebben jullie het al eerder gelezen, maar ik wil het toch nog even kwijt: ik ben een groot fan van Gladskin Skin Irritation Gel! Oke, dat is dus niet veel bijzonders zul je denken. Hebben we eerder gelezen hoor ik je zeggen, maar ze hebben nu een primeur! Lees snel verder!
Wat is Gladskin?
Even kort nog, voor diegene die het gemist hebben: Gladskin heeft een unieke oplossing voor mensen die de bacterie Staphylococcus Aureus Bacterie (S.aureus bacterie) hebben, namelijk het Staphefekt! Als je weerstand te laag is kan deze bacterie ontstekingen veroorzaken zoals roodheid, kleine pukkeltje/bultjes en puistjes en kan het een branderig gevoel geven. Dit wordt ook wel eens acne, eczeem, rosacea of gewoon huidirritatie genoemd. Het Stapheffekt pakt deze vervelende S. Aureus Bacterie aan en zorgt ervoor dat de irritatie vermindert, bultjes/puistjes en pukkeltjes afnemen, en het branderige gevoel wegebt.
Instagrampost:
https://www.instagram.com/p/BkPjS9kH9ng/
Waarom ben ik fan van de Skin Irritation Gel?
Ik kan daar heel kort en krachtig over zijn: het doet zijn werk! Ik merk dat als ik weer wat ontstekinkjes krijg en ik de gel erop smeer het de volgende dag er al een stuk rustiger uitziet. Voordat ik ga slapen smeer ik de gel op en ik stip de desbetreffende bultjes nog even extra aan. Het puistje is niet na 1 nacht slapen gelijk weg natuurlijk. Maar het is wel geslonken en minder rood, waardoor het minder opvalt, niet zo pijnlijk meer is en ik niet meer voor schut loop. Ik moet heel eerlijk bekennen dat ik niet meer zonder de Skin Irritation Gel van Gladskin kan.
Daar vormt gelijk ook een nieuw probleem: wat als ik een citytrip ga maken? Je mag namelijk maar een beperkte hoeveelheid vloeibare stoffen meenemen en mijn flacon van 30 ml is dan al snel te groot.
De oplossing.
Ja, eigenlijk is de oplossing vrij simpel: ze hebben een klein zusje van de Skin Irritation Gel geproduceerd. Namelijk de 15 ml! Ideaal om mee te nemen op een citytrip, maar ook voor een langere vakantie. Zo heb ik dus altijd mijn favoriete beauty product bij mij! Ik ben weer een gelukkig mens.
Wat vinden jullie van zo’n travelsize verpakking?
Oh wat ideaal!! Ik ben de komende maanden meer weg dan thuis en het valt mij nu pas op hoe weinig goede verzorgingsproducten er in klein formaat verkrijgbaar zijn
ja, dat was dus voor mij ook een probleem.
Wat is het toch een fijn merk hé. Goed dat er nu ook mini’s zijn!
ja he. jij kent het dus ook?!
Oeh ik hou echt van travelsize producten! Het is niet alleen handig voor op reis, maar ook voor dagelijks gebruik in je tas is het super handig als je het zo mee kan nemen!
Fijn dat het zo goed werkt! Altijd fijn als een product doet wat het beloofd!
Ik weet niet of mijn eerste reactie doorkwam daarom nog een keer:
Oeh ik hou echt van travelsize producten! Niet alleen handig voor op reis! Ook voor dagelijks gebruik is dit soort formaatjes heel handig voor in je tas!
En super dat het zo goed helpt! Altijd fijn als een product dot wat het beloofd!
hij is doorgekomen 🙂
How dat zijn echt producten waar ik heel bij van word. Vooral het kleinere formaat is echt helemaal ideaal! Nice!
vind ik ook
Ik vind het altijd super handig die kleine formaten. Zo handig voor vakantie of gewoon zo even in je handtas.
ik ook, alleen hebben ze van mijn favoriete producten eigenlijk nooit mini’s. hier ben ik dus heel blij mee
Lijkt me ideaal! Zeker nu de zomervakantie weer voor de deur staat met alle reizen 🙂
echt zo blij mee. hoef ik niet te alles over te smeerboelen naar een klein potje ed
Fijn dat er nu ook een travelsize is voor de zomervakantie
Mini’s zijn zo handig voor reizen! Kan ze nu prima gebruiken want vertrek volgende week richting Kopenhagen 🙂
oh leuk! Kopenhagen! Hoop ik snel ook weer eens te bezoeken. have fun
Klinkt goed! Ik ben altijd wel voorzichtig hiermee, ik heb een heel gevoelige huid waardoor ik juist vaak van dit producten uitslag krijg.
ik heb zelf ook een gevoelige huid en bij mij werkt het goed
Travel sites zijn echt ideaal! Het scheelt ruimte én gewicht. Fijn dat dit product zo goed voor je werkt 🙂
Wat fijn dat het ook werkt! het merk kon ik nog niet
echt een aanrader!!! 1 van mijn favo producten
Oh, dit kende ik nog niet! Best wel interessant, want door hormonale problemen kan acne weleens een probeleem zijn
ja, ik had er vroeger veel last van, nu gelukkig niet meer.
Oh wauw dat klinkt echt heel erg fijn!
Ik kende niet merk nog niet, maar het klinkt fijn. Ik koop vaak van die kleine lege potjes die je zelf kan vullen. Ik vind vaak de travelsize producten nog relatief duur in verhouding met een fullsize product.
het is echt een aanrader!!
Het merk Gladskin ken ik nog helemaal niet. Travel size producten zijn altijd handig voor on the go
dit is zeker een merk om in gedachten te houden!!
Altijd handig zo’n mini verpakking vind ik. Zeker als je op reis gaat.
vind ik dus ook