
19 dec Smukdesign en de Mirror Box Wandspiegel van Woud.
“Schitterend Design”.
I love Design, zoals jullie denk ik inmiddels wel weten. Creativiteit, humor en originaliteit vind ik erg belangrijk in een ontwerp. Zo struin ik regelmatig het World Wide Web af naar ongekende pareltjes en zo kwam ik Smukdesign (smukdesign.nl) tegen. Maar waarom is dit nu net even anders dan al die andere “design online warenhuizen”?
Wat is Smukdesign?
Het woord ‘Smuk’ komt uit Denemarken en betekent ‘schitterend’, dus 1 + 1 = 2 en je krijgt dan: Schitterend Design. Smukdesign heeft (hoe kan het ook anders) design – verlichting en meubelen uit (voornamelijk) Scandinavië. Maar Nederland en Spanje zijn ook vertegenwoordigt. Merken als Astep, Cappellini, Northern, Oblure, Woud en Vibia passeren de revue. Regelmatig komen er nieuwe design stukken bij in dit “online designwarenhuis”, dus je kunt je blijven verrassen en verbazen over al het moois wat Smukdesign te bieden heeft.
Wat is Woud?
Het is Januari 2014 wanneer Mia en Torben Koed het roer omgooien na 30 jaar werkervaring in de meubelbranche. Ze beginnen het Deense merk ‘Woud‘ dat staat voor kwaliteit, perfectie en eerlijk design. Scandinavisch design ten voeten uit dus.
Mirror Box Wandspiegel.
1 van de Design items die Woud in zijn assortiment heeft is de Mirror Box Wandspiegel. Deze spiegel is ontworpen door Laura Bilde, een freelance ontwerpster uit Kopenhagen. Ze wordt gedreven door het gevoel wat een materiaal geeft en hoe het aanvoelt. Dit wordt ook wel ’tactiliteit’ genoemd in de architectuur. De spiegel die zij heeft ontworpen bestaat uit de spiegel zelf, die naar eigen inzicht te monteren is, op een stalen frame. Daarbij heb je verschillende bakjes, die je in het frame klikt. Ook hierbij kun je zelf bepalen hoe je het wilt hebben. De prijs is €279 voor dit fantastische design.
Conclusie Mirror Box Wandspiegel van Woud.
De spiegel was makkelijk in elkaar te zetten. Alleen het bevestigen aan de muur was nog wel een uitdaging. Er zaten helaas geen pluggen bij om de spiegel goed en stevig aan de muur te kunnen bevestigen met de bijgeleverde schroeven. Gelukkig had ik in mijn gereedschapskist (lees: een bak vol rommel en 1 botte schroevendraaier) nog pluggen liggen (het is een wonder!). Mijn buurvrouw lief aangekeken en met haar hulp hebben we de Mirror Box Wandspiegel bevestigd. Zo trots als een pauw was ik! Ik doop mezelf bij deze dan ook om tot Bob de Bouwer! De spiegel is echt een pronkstuk in mijn huisje geworden. Ik krijg van meerdere mensen de welbekende “oh” en “ah” te horen. Helaas kon ik geen goede foto’s maken (probeer maar eens een foto van een spiegel te maken, zonder jezelf te zien op de foto. Niet te doen!), maar gelukkig mocht ik met toestemming van Smukdesign de foto’s van de site gebruiken, zodat jullie wel een beeld hebben hoe mooi de spiegel is.
Wat vindt jij van de spiegel?
Tania
Geplaatst op 14:22h, 19 decemberWauw die is indd prachtig. Jammer dat het niet echt in onze badkamer past.
Kiki
Geplaatst op 18:32h, 19 decemberje kunt de gehele spiegel zelf “indelen” zoals je wilt.
nicole orriens
Geplaatst op 15:03h, 19 decemberOeh, ik schrik terug voor de prijs. Het is een mooie spiegel, absoluut. Maar ik vind hem wel wat te duur.
Kiki
Geplaatst op 18:32h, 19 decemberdat kan ik mij voorstellen. Design is nu helaas soms wat duurder, maar dan heb je ook wat 😉
Mieke | mieksmind
Geplaatst op 20:20h, 19 decemberja zeker een mooie spiegel, ik vind hem alleen echt veel te duur,
Kiki
Geplaatst op 11:29h, 20 decemberdat kan ik mij voorstellen. Helaas is design nu eenmaal wat duurder.
priscilla
Geplaatst op 21:06h, 19 decemberWauw, dat ziet er erg mooi uit! Bij ons past het niet qua stijl.
Kiki
Geplaatst op 11:28h, 20 decemberhij is echt prachtig. super blij mee
Blog en Beauty
Geplaatst op 08:08h, 20 decemberOh wow wat een mooi design! Van dit soort dingen hou ik echt.
Kiki
Geplaatst op 11:30h, 20 decemberhij is prachtig he! Ik ben er ook zo blij mee. Echt een eyecatcher
Nadia
Geplaatst op 10:39h, 21 decemberZiet er gelikt uit! Het is niet zo mijn ding qua stijl, maar het totaal plaatje vind ik wel mooi.
Kiki
Geplaatst op 13:01h, 22 decemberje moet het een beetje aankleden en dan is het nog mooier
Sherry
Geplaatst op 10:54h, 21 decemberWat een mooie spiegel. Ik zou hem graag willen hebben.
Kiki
Geplaatst op 12:38h, 22 decemberje kunt hem zelf “samenstellen”
Sherry
Geplaatst op 10:55h, 21 decemberWat een mooie spiegel. Ik zou hem graag willen hebben.
Kiki
Geplaatst op 12:38h, 22 decemberhet is echt een eyecatcher
Renata Feyen
Geplaatst op 15:35h, 21 decemberJa dat heeft wel iets – best mooi 🙂
Kiki
Geplaatst op 12:37h, 22 december🙂
Joanne
Geplaatst op 19:41h, 21 decemberDat is inderdaad een heel mooi design. Gaaf! Jammer dat de prijs vrij hoog ligt.
Kiki
Geplaatst op 12:32h, 22 decembertja, design is soms helaas wat duurder dan een “normaal” product, maar dan heb je ook wel een echte eyecatcher 🙂
Silkeblogs
Geplaatst op 09:57h, 22 decemberAmai, da’s echt zo mooi! Dit komt op mijn lijstje voor als ik ga samenwonen met mijn vriendje =D
Kiki
Geplaatst op 12:28h, 22 decemberje zult er echt veel plezier van hebben 🙂
Kimberley
Geplaatst op 16:19h, 22 decemberAls ik de badkamer ga verbouwen, zal die spiegel met wandrek goed passen! Ik vind hem echt heel mooi!
Kiki
Geplaatst op 17:08h, 22 decemberleuk om te horen!!
tamara
Geplaatst op 12:21h, 24 decemberZiet er erg mooi uit, mooi strak ook hou ik wel van geeft een opgeruimd gevoel
Kiki
Geplaatst op 16:57h, 24 decemberen dat is zo fijn! wordt je zelf ook opgeruimd van 🙂
MC Kleuver
Geplaatst op 14:22h, 24 decemberLeuk concept en ik denk dat je steeds je ogen uitkijkt. Leuk dat er zoveel merken en daarmee ook stijlen zijn vertegenwoordigd.
Kiki
Geplaatst op 16:55h, 24 decemberja, inderdaad. Je kijkt je ogen uit
Sofie Vanden broeck
Geplaatst op 16:59h, 24 decemberWauw, heel mooi zeg! Past perfect binnen mijn Scandinavische smaak 🙂
Kiki
Geplaatst op 17:42h, 24 decemberje kunt hem ook nog zelf helemaal indelen. super handig!